Štěňátka

Pokud jste se rozhodli vzít si štěňátko RR od nás, jste zde správně.

  

RR je pes, který potřebuje cítit Vaši blízkost, podporu a lásku, naopak on Vám poskytne to samé a ještě daleko víc - což sami poznáte …  Pes, nejen RR, je vaše "nové dítě" a jste za něj zodpovední, nelze s ním zacházet jako s věcí, nelze ho odložit, když Vás omrzí nebo neposlechne první povel.

RR je hodně společenský pes, který nechce být sám, proto jsou i naše fenky brány jako plnohodnotní členové rodiny, kteří s námi sdílí většinu událostí a situací …

RR není pes určený k hlídání objektů nebo do kotce/boudy venku, proto se prosím rozhodněte, zda je pro Vás tou správnou volbou – mimochodem, zájemcům s takovouto představou, štěňátko rozhodně neprodáme!

 

A jsme u ceny za štěně ... Pokud zavoláte, napíšete a první, co chcete  vědět, je cena - nezlobte se, ale na takový dotaz nebudeme reagovat. Cena štěněte RR je v každé chovatelské stanici individuální - záleží na rodičích, na přidané hodnotě dané CHS, na tom zda chcete štěně standardní či nestandardní a dalších okolnostech.

Obecně lze říci, že cena za standardní štěně (rodokmenová a exteriérová hodnota - vhodné pro výstavy a případné zařazení do chovu) se pohybuje v rozmezí 20 - 30 tisíc korun. Cena za nestandardní štěně (rodokmenová hodnota - s drobnou odchylkou od standardu, nevhodný na další chov) je v rozmezí 10  - 15 tisíc korun. 

 

V případě, že jste zvážili veškerá pro a proti, mít doma ridgebacka (předpokládám, že jste nastudovali odbornou literaturu) a máte skutečně o naše štěňátko zájem, anebo se chcete jen na něco zeptat, přijet na návštěvu, kontaktujte nás. Přidejte pár informací o sobě, Vaší rodině apod. Rádi Vás také přivítáme minimálně (!) na jedné návštěvě, abyste si mohli štěňátko sami vybrat, pojmenovat a seznámit se nejen s ním.

 

Štěňátka budou u nás vychovávána s láskou a péčí a pod celodenním dohledem členů rodiny.  Psí bejbátka mají možnost se pohybovat po domě s výběhem na zahradu.

Nezapomínáme ani na výživu. Krmíme kvalitním značkovým krmivem, které dostanete, včetně malé výbavičky pro štěňátko, cca na první týden, do nového domova. Všechna štěňátka od nás jsou s PP, budou očkovaná, odčervená a tetovaná. Obdržíte očkovací průkaz, případně po dohodě,  pas EU + štěně necháme načipovat.

V neposlední řadě bychom s Vámi, novými majiteli malého zrzounka, chtěli udržovat trvalý kontakt. Pořádáme setkání našich miminek a jejich páníčky jednou za rok, kolem "štěněčích" narozenin, a často se setkáváme na venčení.