štěňátko od nás

09.02.2011 19:13

 

Pokud jste se rozhodli vzít si štěňátko RR od nás, jste zde správně.

RR je hodně společenský pes, který nechce být sám, proto jsou i naše fenky brány jako plnohodnotní členové rodiny, kteří s námi sdílí většinu událostí a situací … a to i postel.  

RR je pes, který potřebuje cítit Vaši blízkost a podporu a naopak on Vám poskytne to samé a ještě daleko víc - což sami poznáte :).  Od svých páníčků bude očekávat četné a dlouhé procházky, nejlépe v lese či na polích, prostě všude tam, kde se dá pořádně zaběhat …

RR není pes určený k hlídání objektů nebo do kotce/boudy venku, proto se prosím rozhodněte, zda je pro Vás tou správnou volbou – mimochodem, zájemcům s takovouto představou, štěňátko rozhodně neprodáme!

V případě, že jste zvážili veškerá pro a proti, mít doma ridgebacka (předpokládám, že jste nastudovali odbornou literaturu J) a máte skutečně o naše štěňátko zájem, anebo se chcete jen na něco zeptat, přijet na návštěvu, kontaktujte nás. Přidejte pár informací o sobě, Vaší rodině apod. Rádi Vás také přivítáme minimálně (!) na jedné návštěvě, abyste si mohli štěňátko sami vybrat, pojmenovat a seznámit se nejen s ním.

Štěňátka budou u nás vychovávána s láskou a péčí a pod celodenním dohledem členů rodiny.  Psí bejbátka mají možnost se pohybovat po domě s výběhem na zahradu.

Nezapomínáme ani na výživu. Krmíme kvalitním značkovým krmivem, které dostanete, včetně malé výbavičky pro štěňátko, cca na první týden do nového domova. Všichni štěňátka od nás jsou s PP, budou očkovaná, odčervená a tetovaná. Obdržíte také pas EU – očkovací průkaz.

V neposlední řadě bychom s Vámi, novými majiteli malého zrzounka, chtěli udržovat trvalý kontakt. Pořádáme setkání našich miminek a jejic páníčky jednou za rok kolem "štěněčích" narozenin a často se, alespoň s některými, setkáváme na venčení.