Výroba Kafeeček

08.04.2011 21:08

21. března začala Feebee konečně hárat. Tentokrát jsme fakt tuhle červenou návštěvu očekávali netrpělivě. Po 10. dnech jsme se poprvé vydali změřit progesteron. Hodnota byla dost nízká, takže jsme museli s Fee odběry absolvovat ještě několikrát. Po čtvrté kontrole nám v LABVETu konečně určili nejvhodnější dny pro krytí.

Ten den "D" pro Feebee, a vlastně i nás, nastal 7.4. Já od rána nervózní a myslím, že nejen já :). Každopádně jsme odpoledne vyrazili na návštěvu za Kaktusem. Přivítání bylo horlivé :), říkala jsem si jestli FB bude vůbec "spolupracovat" ... Po chvíli dovádění, hysterického pískání a předvádění se RR slečinky, na to Kaktus vletěl :). Na Fee bylo po čase taky vidět, že se jí to asi zalíbilo :))) Povedlo se tedy uskutečnit akt ... Za pomoc moc díky Kamče a Krajánkům.

Další den jsme jeli za nápadníkem znovu ... tentokrát Feebee věděla, co se očekává, ale chtěla taky nějakou romantiku. Ta se nekonala, tak se do toho s Kaktuskem rychle pustili :)

Takže Feebouš "to" má za sebou, já jsem o zkušenost chytřejší a teď musíme jen čekat a doufat, že se výroba malých Kafeeček povedla ...